Bal karnawałowy dla kl. 1-3

6 lutego 2024 r. od samego rana w murach naszej szkoły można było spotkać księżniczki, Batmanów, marynarzy, policjantów i wiele innych postaci..... Odświętnie udekorowana sala gimnastyczna stworzyła inspirujący do uciechy klimat.  Zabawę rozpoczęła Wróżka: Pani dyrektor Małgorzata Modrzejowska, która  tanecznym krokiem wprowadziła nas na parkiet. Uczniowie ze starszych klas zachęcali do  tańca przy skocznej muzyce, którą dzieci dobrze znały, a często nawet wtórowały jej, głośno śpiewając.  Taniec kaczuszek, słynny "pociąg", mnóstwo hitów sprawiło, że wszyscy bez wyjątku bawili się znakomicie.

W trakcie zabawy był również czas na przerwę, podczas której dzieci udały się do świetlicy, gdzie czekały na nich  domowe wypieki oraz napoje, przy wydawaniu ktorych czuwali rodzice.

Serdecznie dziękujemy uczniom ze starszych klas oraz Rodzicom za poświęcony czas oraz wszelką pomoc i  wsparcie, dzięki czemu karnawałowa zabawa była wyjątkowa i niezapomniana :)