Jubileusz 60-lecia SP28

13 października 2016 r. był uroczystym wydarzeniem w życiu naszej szkoły – obchodziliśmy 60-lecie jej istnienia. Punktualnie o godzinie 10.00 Pani Dyrektor Małgorzata Modrzejowska serdecznie i ciepło powitała przybyłych na Jubileusz przedstawicieli: Władz Miasta, Wydziału Edukacji, Kuratorium, Związków Zawodowych, Rady Osiedla „Kapuściska”, Rady Rodziców przy SP28, Radnych, byłych Dyrektorów, absolwentów, obecnych i byłych pracowników, rodziców, uczniów, przyjaciół i sympatyków naszej szkoły.
Po części oficjalnej goście mieli okazję do wspomnień i rozmów w „Jubileuszowej Kawiarence”, oglądając kroniki, zdjęcia i szkolne pamiątki .
Po gali na boisku Orlik odbył się Jubileuszowy Bieg Sztafetowy „ 60 kółek na 60-lecie szkoły”.
Na pamiątkę tego wydarzenia na terenach zielonych uczniowie posadzili drzewka oraz zakopali „kapsuły czasu”. W salach na każdą klasę czekał słodki upominek ufundowany przez Radę Rodziców – smaczny tort truskawkowy :).
W godzinach popołudniowych szkołę odwiedzili liczni absolwenci.
Wspomnieniom nie było końca…

ZOBACZ : HISTORIA SP28 W BYDGOSZCZY