Impreza biegowa

21 marca, na powitanie wiosny, w Myślęcinku na polanie Różopole odbyła się impreza biegowa - "Ekonomik biega z naturą" zorganizowana przez Zespół Szkół Ekonomiczno - Administracyjnych w Bydgoszczy.W imprezie wzięło udział 216 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych i 170 ze szkół podstawowych i trzecich klas gimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowało 5 uczniów - Mikołaj Szmelc 8b, Tomek Buława 8c, Patryk Samsel 8c, Adam Puls 7a oraz Wiktor Wiśniewski 7a. Bardzo dobrze zaprezentował się Mikołaj Szmelc zajmując 5 miejsce na 170 startujących. Atrakcją imprezy był bieg przebierańców. Spośród wszystkich startujących rozlosowane zostały nagrody ufundowane przez sponsorów. Dwóch naszych uczniów znalazło się wśród tych szczęśliwców, których numery zostały wylosowane.
A.Szydzik