Pożegnanie klas ósmych

19 czerwca 2019 r. odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klas ósmych. Dyrektor szkoły, pani Małgorzata Modrzejowska, pożegnała ósmoklasistów, pogratulowała im uzyskania tytułu absolwenta Szkoły Podstawowej nr 28 oraz życzyła pomyślności w dalszym etapie kształcenia.  Następnie rozdano nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce, reprezentowanie szkoły i rozsławianie jej imienia, za osiągnięcia w dziedzinie nauki, sportu i sztuki. Wręczono również podziękowania rodzicom za zaangażowanie w życie szkoły. Uczniowie klas ósmych dziękowali swoim nauczycielom za codzienny trud włożony w ich nauczanie, wychowanie i troskliwą opiekę każdego dnia. Uroczystość była niezwykła, bo było to ostanie spotkanie w tym gronie.