3a i 3b - warsztaty w Zespole Szkół Chemicznych

29 października uczniowie klas trzecich zostali zaproszeni do  udziału w warsztatach w ramach Bydgoskiego Grantu Ekologicznego, które odbywały się  w Zespole Szkół Chemicznych w Bydgoszczy.

Dzieci, wraz z opiekunami, po wysłuchaniu krótkiej prelekcji, dotyczącej roli ogrodów, parków i placów zieleni w mieście, poznały zasady budowania domków dla insektów oraz własnoręcznie wykonały ekologiczną makietę. We wszystkich zadaniach  młodszych kolegów wspierali i przychodzili z pomocą  uczniowie ZSCh.

Dzieci bardzo chętnie i aktywnie uczestniczyły w warsztatach, a na zakończenie każdy uczestnik otrzymał upominek.

Uczniowie klas trzecich wraz z opiekunami  p. J. Rulińską i p. A. Zawalską serdecznie dziękują za zaproszenie i możliwość wzięcia udziału w tak ciekawych warsztatach ŚmiechŚmiechŚmiech