Apele podsumowujące I półrocze 2019/2020

Dnia 24.01.2020 r. odbyły się apele podsumowujące I półrocze roku szkolnego 2019/20 .

W kl. 1-3 informacje na temat tego,  co się działo w naszej szkole od początku roku szkolnego zostały przypomniane w formie "Teleexpresu" przez uczniów z kl. 3a. Uczniowie, którzy wykazali się wzorowym zachowaniem i bardzo dobrymi wynikami w nauce otrzymali dyplomy, które wręczyła Pani Wicedyrektor Iwona Bilska.  Na koniec przedstawiciele wszystkich klas  przypomnieli rady na ferie zimowe.

Uczniowie klas 4-6 również  wzięli udział w apelu podsumowującym I półrocze roku szkolnego. Wyróżniający się uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy.
Uczennice klasy 6a zaproponowały kilka ciekawych sposobów na spędzenie ferii w mieście. Przypomniały także zasady bezpieczeństwa podczas wypoczynku zimowego.

Uczniowie  klas 7 i 8 spotkali się na holu II piętra, gdzie również uroczyście zostali wyróżnieni ci, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce i stanowią wzór zachowania.

GRATULUJEMY WYRÓŻNIONYM UCZNIOM!!!