Udział uczniów klas 3 w wydarzeniu sportowym: PIŁKA-SIATKA-MISTRZ

W dniu 28.10.2021 r. uczniowie klasy 3a i 3b wzięli udział w bardzo znaczącym i ważnym wydarzeniu sportowym pod nazwą PIŁKA- SIATKA- MISTRZ. Patronat nad imprezą objęło Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz Wojewoda Kujawsko-Pomorski, przy wsparciu organizacyjnym Miasta Bydgoszczy. Wydarzenie zorganizowane zostało przez Fundację Aktywnego rozwoju SKOWROŃSKA- FULARCZYK- MALINOWSKI.
W hali Chemika w Bydgoszczy zaszczycili nas swoją obecnością założyciele Fundacji - gwiazdy sportu i dziennikarstwa: Katarzyna Skowrońska – dwukrotna złota medalistka Mistrzostw Europy w siatkówce kobiet; Magdalena Fularczyk– Kozłowska - złota medalistka Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro oraz Hubert Malinowski – wieloletni dziennikarz sportowy.
Uczniowie klas trzecich w niezwykle milej i przyjaznej atmosferze trenowali pod okiem złotych medalistek i z ogromnym zaangażowaniem pokonywali kolejne stawiane im zadania z dziedziny siatkówki. Jak się okazało wspaniale poradzili sobie także w konkursie wiedzy o siatkówce kobiet i mężczyzn w Polsce, za co otrzymali nagrody.
Na zakończenie nasi trzecioklasiści odebrali złote medale, puchar i podarunkowe pakiety.
Serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie i umożliwienie udziału w tym wydarzeniu, które na pewno zachęci uczniów do jeszcze większej aktywności fizycznej i zainteresowania sportem.
Wychowawczynie i uczniowie klas: 3a i 3b