Andrzejki w kl. 3b

Andrzejki to doskonała okazja do dobrej zabawy i podtrzymywania tradycji i obrzędów ludowych. W organizację andrzejek w klasie 3b aktywnie włączyli się rodzice uczniów, przygotowując andrzejkowe wróżby i niespodzianki. Dzieci z niecierpliwością czekały na ten „magiczny” dzień. I chociaż do wróżb podchodziły z przymrużeniem oka, to ich twarze promieniały uśmiechem. Laniu wosku, wróżeniu z serc, z butelki, z kubeczków, czy losowaniu słodkich wróżb towarzyszyło emocji co niemiara. W blasku świec nie zabrakło dobrego humoru, radości i zadowolenia. Andrzejkowy dzień dzieci spędziły w ciepłej, przyjaznej atmosferze.
 Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie andrzejkowych atrakcji oraz za życzenia, które w ten wyjątkowy dzień spełniły się:) Zabawa andrzejkowa naprawdę była udana!

Uczniowie i wychowawczyni klasy 3b