Nocka czytelnicza

W naszej szkole już po raz trzeci odbyła się Nocka Czytelnicza pt. MOLE KSIĄŻKOWE NOCĄ. Uczniowie z klas od V-VII słuchali fragmentów ulubionych książek swoich nauczycieli i rodziców. Czytali i prezentowali również sami fragmenty własnych ukochanych książek. Interpretacje były tak różne i ciekawe, że trudno było wybrać najlepsze. Uczniowie prześcigali się w pomysłach: od czytania poprzez grę aktorską aż do pantomimy. Honorowym gościem była pani prezes Towarzystwa Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich Małgorzata Lewandowska-Pyż. Otrzymaliśmy wspaniały prezent do biblioteki, Karty do teatrzyku Kamishibai pt. "Calineczka".
Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc w realizacji imprezy szanownym rodzicom oraz moim koleżankom i koledze: p. Hannie Lenczewskiej, Hannie Kukowskiej, Małgorzacie Kacprzak i panu Łukaszowi Ardasińskiemu.
organizator: mgr Justyna Tomasik