Bioróżnorodność na szkolnym boisku

25 października sadziliśmy krzewy na terenie szkolnego miasteczka komunikacyjnego.
Akcja odbyła się na zakończenie realizacji Bydgoskiego Grantu Ekologicznego pt. "Bioróżnorodność na szkolnym boisku - zabierz ją do swojej przyszłości", który był w naszej szkole realizowany od początku roku szkolnego. W ramach Grantu przeprowadziliśmy w szkole lekcje na temat znaczenia bioróżnorodności. Zorganizowaliśmy konkurs dla wszystkich uczniów na projekt obsadzenia krzewami terenu przyszkolnego.
Wyniki konkursu i nazwiska  nagrodzonych uczniów znajdują się w zakładce "Konkursy" na stronie internetowej szkoły.
Obsadziliśmy teren miasteczka komunikacyjnego krzewami ozdobnymi zgodnie ze zwycięskim projektem.
Od przyszłej wiosny boisko szkolne będzie  kwitło i cieszyło nasze oczy, z każdym rokiem coraz bardziej. Liczymy na to, że nasi uczniowie będą podziwiać piękno przyrody z poszanowaniem posadzonych roślin.

Organizator: Małgorzata Bykowska